Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Archív
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od eddie »

Test lobby : 1472-6118-3615-5262-0318
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od eddie »

Lobby skupina 1: 1472-6399-8408-2427-6051
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

Tak vcera som dokonale zlyhal. kvalda mi vobec nevysla a nedokazal som zajazdit casy z treningu a tak som spadol do druhej skupiny. tam som sprint vyhral ked som vedel ze speedyho dam na jeho ojazdene pneu. po vitazstve som bol nabudeny na emdurance a mal som velke vyhliadky. v prvom ostrom kole som po poslednej rovinke dobiehal vratima a keteza. vrata opatrne skor brzdil a ja som na milisekundu pustil brzdu s tym ze ho sprehladom predbehnem. V tom som si uz ale neskoro uvedomil ze pred nim je aj ketez a ze uz to esicko nedobrzdim zvnutra ale preletim na vonkajsiu stranu. vtom jak ketez zabocil do lava som vletel pred neho a poskodil.som seba aj jeho zaco sa ospravedlnujem. pak uz som siel.robno po hardy ako aj on a zacal som suboj sam so sebou. Nastolil som rychle tempo ale to iste urobili aj ostatni v druhej skupine a dokazal som jedine predbehnut JKRa. Ale zas mam dobry pocit z toho ze som dokazal ist dlhodobo rovnaky "pace" bez chyb.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od novcze »

Včera se race povedl, kvalifikace byla katastrofa ... ještě v test lobby jsem dal v pohodě 1:51.8xx a bum kvalifikační lobby 1:52.5xx, nicméně jsem věděl, že moje silná stránka je race, tak jsem byl v klidu.
Ve sprintu jsem se džel strategie jednoho pit stopu a skoro to bylo i na dereka ;) .
Hlavní závod abych si užil nějakou tu akci, tak jsem jel na 5 pitů, myslím že to bylo nějak 6 7 6 6 7 10, sice to skoro nevyšlo, ale konec byl opravdu akční :lol:
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od osiwaru »

novcze píše:... tak jsem jel na 5 pitů, myslím že to bylo nějak 6 7 6 6 7 10, sice to skoro nevyšlo, ale konec byl opravdu akční :lol:
Já si posledních deset kol během hlavního závodů říkal, že na mé strategii 9 11 11 11 bude něco špatně. Na druhou stranu relativně spokojenost, že jsem nikde nějak zásadně nechyboval nebo se nerozbil, když nemluvím o té perdě do nápisu PIT :arrow: mezi závodní dráhou a odbočkou do pitu, ve sprintu.
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od markoduno »

to já si strategii musel uvědomit až po startu, protože jsem nad tím nepřemýšle. :P Jel jsem v 9 a rovnou pro hardy. Pak v 19, 27 a 35 kole. Bylo to opravdu zajímavé. Pořád se měnilo pořadí a já věděl, že bojuji s Pavlem, Eddiema a Prechem (omlouvám se, zda jsem to zkomolil). S tím jserm měl nejvíce soubojů. Měli jsme pneumatiky mezi sebou vždy na půl. Mě docházeli a oni měli nové a naopak. Bylo to (pro mě) zábavně. Doknce jsem se dmul pýchou, že ke konci dotahuji Michala - jenže on jel na hard a já si užíval media :lol:
Jel jsem svou jízdu a při ataku zezadu jsem jel defenzivně, což bylo občas asi nepříjemné pro ty za mnou.
Jinak díky.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od novcze »

hej a někdo sejmul brzdný body před levotočivou zatáčkou za Schumacherovým S, to bylo fakt nesportovní ;)
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od markoduno »

novcze píše:hej a někdo sejmul brzdný body před levotočivou zatáčkou za Schumacherovým S, to bylo fakt nesportovní ;)
taky jsem koukal. Bylo to ke konci, ale už jsem to měl nějak najetý, tak to až tolik nevadilo. Ale udělat to na začátku...to by nebylo goodly 8-)
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od precho »

Ahojte.
Najskor chcem podakovat za moznost zviezt sa s vami v tomto turnaji. Bolo to fajn a dost poucne. Hlavne co sa tyka kvalifikacie, tie casy boli pre mna ako z inej planety :)
Race bol uz v pohode a kebyze sa 2x nerozbijem, mohlo to byt dokonca vyborne :) Hlavne druhy crash 2 kola pred koncom ma dost zamrzel, kedze bol dost divny a stratil som tym pre mna pekne sieste miesto.
Este raz dik a snad sa uvidime v dalsom zavode turnaja.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od speedy »

Díky všem pilotům ze 2.skupiny, že mě vzali s pentlí do azylu a nikdo neprotestoval proti odfláknuté Q1. Účelem bylo zjistit, jak moc průjezd boxem znehodnotí závod.
"STOP´N GO" JE VE SPRINTU HORŠÍ NEŽ GILOTINA U HLAVY!!
Ve druhé skupině panuje naprosto pohodová a uvolněná atmosféra, závodit zde je super zážitek. Tempo obou závodů bylo zatraceně rychlé, v cíli jsem šel vyždímat propocené triko. Nikdo však do nikoho nebušil jak hluchý do vrat aby získal OKAMŽITĚ pozici, před startem obou závodů se i žertovalo, když Hanz77 přepisoval dějiny a startoval do závodu z P1. Pořadí obou závodů bylo jak na houpačce - jak se projevovala odlišná strategie. V cíli sprintu dojeli borci P2,3,4 v jediné vteřině... Ketez po hrdinském výkonu přišel o P2 v poslední zatáčce a o P3 na cílové pásce. Druhý v cíli hlavního závodu dojel o necelé 2sec za vítězem: paráda ... tady není co komentovat, fakta hovoří za vše.
........ ještě jednou díky za parádní závodní zážitek :!:

A taky mě mrzí, že v závodě chyběl trámek ..... bylo by to ještě pohodovější.
BtW; Křupání chipsů a oříšků do mikráku během vyhodnocování Q1,Q2 je cool :mrgreen:
Naposledy upravil(a) speedy dne 4.4.2012 17:15, celkem upraveno 1 x.
GT6 = podvod na všechny fanoušky GT :((
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od Hanz.77 »

Já to za sebe shrnu : Bomba závody. Startovat z P1 v hlavním závodě = adrenalinový zážitek . Skončit poslední v hlavním závodě = smíšený pocit. (asi někde byla chyba) :lol:

Jen se chci zeptat. Příští závod na Suzuce na 80% nepojedu. Jak asi všichni už víte budu reprezentovat GT-Racing.cz na reálném okruhu v Itálii a to na Monze. Odjíždím 10.4. a budu se vracet 18.4.2012 tak jsem se chtěl zeptat jestli do závodu na Suzuce mohu nasadit svého druhého pilota z Redbull Racing Teamu KUBU98cz ? Teda jestli to pujde?
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od markoduno »

směřuj tento dotaz do sekce suzuka. Mě osobně to nevadí, ale admin musí rozhodnout.
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od branoeso1 »

V prvom rade gratulujem bednárom a výťazom oboch skupín. Pre mňa závody dopadli nie moc dobre ale neva. Škoda že tá penalizácia vlastne zafunguje tak že sa bez chyby súpera nedostanete speť do závodu kolo na kolo a krúžite niekde v zadu a len vyčkávate kto kedy havaruje alebo spraví chybu a stane sa mi súperom na dosah. Ostatne aj tak som to pohnojil keď som až v kvalde zistil že na Ačku nieje seting čo som tam mal a už som ani na to nereagoval a skúsil to aj tak. Až po závode mi došlo že som posielal ticket kamošovy a celé som to prekopírovaním Save zmazal a zostal tam vlastne seting s G Valley ( teda podľa prevodovky asi áno). Používal som nakoniec len 5kvalt :-) čo už stane sa aj horšie:-))) aspoň som sa ponaháňal v závere závodu s Michalom aj keď bol o kolo vpredu- tak dík. Na záver len konštatujem že som to asi odflákol a na budúce sa musím posnažiť viac. Tak že adios v ďalšom race ;)
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od Redjous75 »

Hanz.77 píše:Já to za sebe shrnu : Bomba závody. Startovat z P1 v hlavním závodě = adrenalinový zážitek . Skončit poslední v hlavním závodě = smíšený pocit. (asi někde byla chyba) :lol:

Jen se chci zeptat. Příští závod na Suzuce na 80% nepojedu. Jak asi všichni už víte budu reprezentovat GT-Racing.cz na reálném okruhu v Itálii a to na Monze. Odjíždím 10.4. a budu se vracet 18.4.2012 tak jsem se chtěl zeptat jestli do závodu na Suzuce mohu nasadit svého druhého pilota z Redbull Racing Teamu KUBU98cz ? Teda jestli to pujde?
Já osobně s tím nemám žádný problém. Tedy měl by KUBA samo jet pod tvím nickem GT-Racing_H77 to je pak v pořádku jelikož vůz ( tvůj tým) do závodu nastoupí. Kdo jej už pak hájí je Tvůj problém. Ale samo tohle musí rozhodnout EDDIE.
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od Hanz.77 »

Díky za odpovědi . Dál tento dotaz směřuji do sekce "Suzuka".
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

Ja by som este chcel dodat nieco Hanzovi a to je jeho pustanie rychlejsich pred seba. aspon ked som ho ja dobehol tak ma jednoducho pustil pred seba co sice mne pomohlo ale nemalo by to tak byt. pokial sme v boji o poziciu tak nevidim dovod uhybat hned. skor potrapit trocha supera a jazdit defenzivnu stopu.
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od sonyman »

Prosím někoho ze skupiny 1, aby mi poslal fotky výsledků obou závodů, ať se dá pokračovat ve zpracování.
Za 2 skupinu je to už hotovo.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od pavel67 »

se omlouvám, ale letos jsem nic nefotil...
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od sonyman »

Update výsledků naleznete v tématu Sumář výsledků, záznamů a fotek
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od osiwaru »

Nemáte někdo nějaké fotky ze závodu na Nürbu?
Zamčeno