Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Archív
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od markoduno »

tady je jediné místo pro tzv.CUT a to je NGK-schikane před koncem okruhu, ale brání tam tomu ty skvělé bedny. Ale rozhodně počítám s tím (pokud mi půjde net a já pojedu :P ), že se občas určitě netrefím přesně. A ještě dvě zatáčky jsou trochu problematické a to č.4 BIT kurve a č.10 MICHELIN kurve. Tam se dá při výjezdu vyjet na vnější stranu mimo trať. Snad toho nebude nikdo záměrně využívat. Ale jak jsem psal. Občas se někdo netrefí a nezbude mu nic jiného, než tam prostě profrčet.
Naposledy upravil(a) markoduno dne 27.3.2012 08:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od eddie »

markoduno píše:tady je jediné místo pro tzv.CUT a to je NGK-schikane před koncem okruhu, ale brání tam tomu ty skvělé bedny. Ale rozhodně počítám s tím (pokud mi půjde net a já pojedu :P ), že se občas určitě netrefím přesně. A ještě dvě zatáčky jsou trochu problematické a to č.4 BIT kurve a č.10 MICHELIN kurve. Tam se dá při výjezdu vyjet na vnější stranu mimo trať. Snad toho nebude nikdo záměrně využívat. Ale jak jsem psal. Občas se někdo netrefí a nezbyde mu nic jiného, než tam prostě profrčet.

No a to je přesně to co jsem psal předtím....bude velice obtížné správně rozhodnout jako admin....tak snad při rozhodnutí...ať bude jakékoliv...bude ze strany jezdců přijato profesionálně a s nadhledem.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od Majkl »

novcze píše:po testování jsem s chováním auta spokojenej, otázka je jestli je dost rychlé, máš Michale už nějaký referenční čas? dik
Žádnej referenční čas zatím nemám.. objel jsem jen pár kol na Medium gumách a nastavil auto.. pak kdyžtak napíšu svůj hotlap na Softech a čas na Mediách..
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od eddie »

Můj referenční čas na softech je zatím 1:52.1xx :twisted:
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od novcze »

eddie píše:Můj referenční čas na softech je zatím 1:52.1xx :twisted:
já jsem na 1:51.5xx, ale můžeš být v klidu, v neděli to bude minimálně o 0.5s pomalejší

btw. zítra jestli pojedu, tak to bude v jiné konfiguraci než na nedělní závod
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od eddie »

Dnes od 18:30 proběhne druhé oficiální testovaní, tak popřípadě sem napište kdo bude mít zájem se zůčastnit testů

eddie , sj-sprint , novcze , branoeso1
Naposledy upravil(a) eddie dne 27.3.2012 15:19, celkem upraveno 3 x.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od SJ.sprint »

Testu se zůčastnim . :roll: ;)
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od branoeso1 »

Ten sobotný mi nevišiel tak dúfam že dnes sa ku tomu dostanem-cca o 19tej ;-)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od speedy »

večer se chvilku povozím, teda jestli zdraví dovolí.....
GT6 = podvod na všechny fanoušky GT :((
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od osiwaru »

Taky přijdu.
KAPSA

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od KAPSA »

Večer se mnou můžeš počítat.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od eddie »

Testovací lobby založena : 1472-6118-4216-8217-1265
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od Redjous75 »

Jak proběhlo včerejší testování ?. Čekal jsem tu nějaké příspěvky a místo toho tichá voda . Sakra ,Vy jste ale tajemný :D :)
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od speedy »

dobře :twisted:
GT6 = podvod na všechny fanoušky GT :((
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od Redjous75 »

No tak to jsem se toho dozvěděl pane učetní :lol: :) :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od osiwaru »

Tak počasí jako obvykle, oblačno, trať suchá. Za své zkušenosti mohu potvrdit, že i písek byl suchý a kola se do něj pěkně bořila. Účast skoro deset jezdců. V depu byly k dispozici dva druhy pneumatik - medium a hard. Závody, vesměs 11-12 kolové. Každý zkoušel jak vydrží nebo spíš jak nevydrží a radši zajel pro nové pneumatiky. Závěr, myslím si, že časy zajeté s pitem nebo bez pitu se od sebe moc neliší, což se samozřejmě nedá říct o komfortu jízdy, posledních čtyř kol.
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od Redjous75 »

Pěknej reaport Osi :) ;) .
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od novcze »

Osiwaru píše:Tak počasí jako obvykle, oblačno, trať suchá. Za své zkušenosti mohu potvrdit, že i písek byl suchý a kola se do něj pěkně bořila. Účast skoro deset jezdců. V depu byly k dispozici dva druhy pneumatik - medium a hard. Závody, vesměs 11-12 kolové. Každý zkoušel jak vydrží nebo spíš jak nevydrží a radši zajel pro nové pneumatiky. Závěr, myslím si, že časy zajeté s pitem nebo bez pitu se od sebe moc neliší, což se samozřejmě nedá říct o komfortu jízdy, posledních čtyř kol.
mno, pokud někdo bude jezdit sám a nebude probíhat nějaká bitva, tak se to dá v klidu odjet bez pitu a možná to bude i rychlejší, ale ve všech ostatních případech a z hlediska zábavnosti je pit nejlepší varianta
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Nurburgring GP/F , souhr před závodem

Příspěvek od eddie »

Propozice GT Racing cupu 2012 : http://www.gt-racing.cz/gt-cup-2012/prolog/

Celkové výsledky cupu a PP body pro závod na Nurbu GP/F : http://www.gt-racing.cz/gt-cup-2012/aktualni-vysledky/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozdělení do skupin pro Q1 :

Aktuální soupiska :

Skupina 1 : eddie (admin), derek737-1 , branoeso1 , novcze , michal , caparzoSK , pavel67 , bulmaxor , vivav83 , perisbond007??? , precho73 " 11 jezdců "

Skupina 2 : redjous75 (admin), sonyman , sj-sprint , markoduno , vratim , kapsic65 , osiwaru , hanz77 , speedy , ketez67 " 10 jezdců "

Odhlášení jezdci ze závodu na Nurbu GP/F : pájínek , 99% bális , monaco732 , vlch , wasker74 , trámek , kdr

V hlavním závodě má každý za povinost použít pneu Racing hard minimálně na 10 kol

Čistá jízda po Nurbu GP/F : Po celé délce trati je nutné nepřejíždět bílou čáru celým autem ....to platí samozřejmě i pro Q1 a Q2

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Penalizace pro závod na Nurbu GP/F, které byli uděleny v závodě na Grand Valley:

Penalizace ze závodu na Grand Valley skupina 1: speedy , branoeso1

Sprint skupina 1 / penalizace : penalizace číslo 3 byla udělena jezdci s číslem 70 (4 kolo) za přejetí pit čáry při výjezdu z boxů. http://eddie-cz.rajce.idnes.cz/Grand_Va ... penalizace#

Hlavní závod skupina 1 / penalizace : penalizace číslo 3 byla udělena jezdci s číslem 99 ( 10,27 a 34 kolo). http://eddie-cz.rajce.idnes.cz/Hlavni_zavod_penalizace#

Penalizace ze závodu na Grand Valley skupina 2: trámek , monaco732 , vratim , hanz77

Přesto dle pravidel přistupuji k udělení penalizace pro piloty :

1 - TRAMEK - : Katování v oblasti horizontu na retardéru ve SPRINTU 5,7,9,11 kolo. Dále Pak katovaní v té samé oblasti v HL.Závodě v 11,12 a 18 kole s přejezdem po trávě na betonovou část v oblasti esíček před tunely v kolech 10 a 12. Penalizace 2.

2 - MONACO - : Katování v oblasti horizontu na retardéru ve SPRINTU 9 a 10 kolo. Dále pak nedodržení PIT čáry při výjezdu v 12 a 32 kole Hlavního závodu. *Penalizace 3*. a za katování uděluji pouze napomenutí díky tomu, že průjezd na retardéru v 10kole byl nahraně únosnosti.

3. - VRATIM - : Nedodržení PIT čáry při výjezdech 11,22 a 32 kolo v Hlavním závodě. *Penalizace 3*.

4 - HANZ77 - : Nedodržení PIT čáry při výjezdu z 29 kola v Hlavním závodě. **Penalizace 3**.

5 - SONYMAN, KDR, JKR a MONACO - napomenutí za špatné projetí retardéru v horizontu rámci závodu. Všichni jsme byli celým vozem mimo trať. Jelikož, se ale jednalo o ojedinělý závodní manévry jsou Tito piloti pouze důsledně napomenuti a v příštím závodě budou pečlivě prošetřeny jejich výkony dle záznamu a při opakovaní takových to manévrů jim již bude udělená penalizace.

Penalizace skupina 2 fotky: http://redjous75.rajce.idnes.cz/Komplet ... a_Monaco./

Na penalizace upozorní admin před startem Q1....následně si provedení penalizace ohlídá každý jezdec sám
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Nürburgring GP/F - 1.4.2012

Příspěvek od eddie »

Na Grand Valley nám připojení fungovalo na jedničku, tak nezapomeňte dnes před připojením do lobby vyčistit Cache ;)
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Zamčeno