Indy Road Course - 29.7.2012

Archív
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od eddie »

Dostal jsem v neděli mimořádnou noční službu v práci, takže se nemohu zapojit do závodu v Indy. Požádal bych tedy, aby závod adminoval Osiwaru a Pavel67

Přihlášení jezdci: Michal, Hanz, Joshuabaraka, Kapsic, Caparzo, Novcze, Sergej, Perisbond, Bulmaxor, Osiwaru, Pavel67, Trámek, Vivav83, Branoeso1, Precho

Stálí účastníci: Vratim, Sonyman, Monako

Odhlášení jezdci: Eddie, Bális, Markoduno, Redjous, Speedy

Nováčci z LAN Hořovice: Hondagas a Jarda75
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od eddie »

Osi nemůžu na hlavní stránce najít odkaz na přihlášené jezdce do závodu na Indy.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od osiwaru »

eddie píše:Osi nemůžu na hlavní stránce najít odkaz na přihlášené jezdce do závodu na Indy.
Sorry, nastavil jsem špatné datum expirace a spadlo to odjetých závodů, teď už je to OK. Zároveň byla nastavena správná lhůta pro přihlášení do závodu, ta původní vypršela 27.7.

Přihlášky na Indy
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od pavel67 »

eddie píše:...aby závod adminoval Osiwaru a Pavel67
tak naposedy sem adminoval něco vloni na Nurbu a byla z toho kvalda na dvakrát. :lol: - budu se stím nějak muset poprat. Ale bud mít co dělat abych byl hned v 19hod nachystanej, protže máme nějaou rodinnou oslavu a doufám tedy, že to všechno stihnu. a budu se snažit při oslavě se společensky neznemožnit ;)
...každej má něco, já jezdím...
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od sonyman »

Ahojte, omlouvám se a odhlašuji z dnešního závodu. Prosím pak adminy o zaslání fotek výsledků a dalších podkladů (Q1). Všem hodně štěstí v závodě.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od Trámek »

Ahoj all, já dnes jedu, ale Hanzi, nebudeš dnes handicapovanej sám... mám skříplej nerv na palci levé ruky a od čtvrtka to mám v klidové poloze a ani sem nic proto nehrál, páč to ukrutně bolelo.. už je to lepší, ale pokud celej závod nevydržím, tak dopředu sory. Zítra budu muset navštívit nejspíš lékaře, vůbec se to nelepší :x

ps: jo a na kolik kol se tedy musej použít hardy? nějak se to tu diskutovalo, ale v propozicích nic není napsaný :?:
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od pavel67 »

eddie píše:Počet kol ve sprintu 15

Počet kol v hlavním závodě 45

Hard pneu minimálně na 6 kol v hlavním závodě.
...každej má něco, já jezdím...
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od precho »

Chcem sa len opytat, ze koho lobby mam potom hladat a dat si ho do friendlistu? Vzdy som chodil k Eddiemu, ale ten dnes nejde.
Uživatelský avatar
SJ.sprint
 
 
Příspěvky: 633
Registrován: 22.3.2012 10:25
PSN ID: GT-Racing-cz_SJR
Bydliště: Milovice nad Labem

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od SJ.sprint »

precho píše:Chcem sa len opytat, ze koho lobby mam potom hladat a dat si ho do friendlistu? Vzdy som chodil k Eddiemu, ale ten dnes nejde.
tak se podivej kdo je přihlašeny do zavodu a koho z nich maš v přatelich. Když maš někoho tak přez něho se i připoj a když ne tak si někoho přidej-nikdo ti do huby neda :D
Zakladatel Karate-do říkal: "Zbraň musí být pokračovaním ruky".
Já říkám: "Volant a pedály jsou pokračováním mozku ...
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od precho »

SJ.sprint píše:
precho píše:Chcem sa len opytat, ze koho lobby mam potom hladat a dat si ho do friendlistu? Vzdy som chodil k Eddiemu, ale ten dnes nejde.
tak se podivej kdo je přihlašeny do zavodu a koho z nich maš v přatelich. Když maš někoho tak přez něho se i připoj a když ne tak si někoho přidej-nikdo ti do huby neda :D
Takze vy chodite do lobby cez hrnky?
Inak zle som sa opytal, skor som myslel, ci bude len jedna lobby alebo dve a kto lobby zalozi, myslim, ze lepsie je chodit do lobby bud cez ID alebo si ho najdem v zozname...
precho
Příspěvky: 63
Registrován: 1.4.2012 10:10
PSN ID: precho73
Bydliště: Bratislava

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od precho »

Aj ked sa mi to skoro vobec nestava, dnes ma to vykoplo z lobby. Co uz...
Ospravedlnujem sa za crash myslim v 10tom kole, ale nedokazal som s tym uz nic urobit.
Tak sa majte.
Uživatelský avatar
pavel67
 
 
Příspěvky: 1086
Registrován: 21.3.2012 23:09
PSN ID: pavel67_cz
Bydliště: Kósek vod Brna :-)
Kontaktovat uživatele:

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od pavel67 »

jj bylo to v desátým, pamatuju si to taky :x
...každej má něco, já jezdím...
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od novcze »

zajímavý závod, ve sprintu jsem šel do pitu později než jsem chtěl, pak tam byla nějaká divná situace na výjezdu, kdy jsem dával přednost, ti na trati dávali přednost mě ... no pak se to nějak vyřešilo.
Dlouhý závod jsem si dal na víc zastávek v boxech aby to bylo zajímavější, nicméně po dobrém startu mě tam na začátku 5 nebo 6 kola zcela nepochopitelně oťukal brano a skončilo to poškozením, což mě ve výsledku stálo minimálně jedno místo, ale šlo hlavně o to dojet líp než EM na Sarthe kde jsem nejel a to se povedlo ;-)

Ještě jedna věc, nedokážu pochopit proč někdo na úplně sjetejch pneu, tak urputně bojuje o pozici s někým na v podstatě nových pneu, fakt mi to hlava nebere, zdržuje sám sebe a všechny okolo a vytváří nebezpečné situace :-)

... a ta kontrola PP by měla být, aby nebyly dohady
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od osiwaru »

Výsledky kvalifikace:

Kód: Vybrat vše

MSM ... 1:25.118
V83 ... 1:25.686
NOV ... 1:25.733
007 ... 1:25.939
BRA ... 1:25.976
PF .... 1:26.459
P73 ... 1:26.561
K65 ... 1:26.640
CAP ... 1:26.936
OSI ... 1:27.163
TRA ... 1:27.236
H77 ... 1:28.121
Výsledek sprintu
Výsledek hlavního závodu
Nej kola sprintu
Nej kola sprintu

Omluvte prosím velice sníženou kvalitu některých fotek, měl jsem nastavenou větší korekci expozice z předchozího focení.
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od balis »

novcze píše:Ještě jedna věc, nedokážu pochopit proč někdo na úplně sjetejch pneu, tak urputně bojuje o pozici s někým na v podstatě nových pneu, fakt mi to hlava nebere, zdržuje sám sebe a všechny okolo a vytváří nebezpečné situace :-)
No NOVe,přesně takle si mě na sjetých pneumatikách brzdil na SPA s F 430 Scuderia.Měl si ráfky a já náskok na Dereka a svojí zbytečnou defenzivní jízdou si umožnil Derekovi se na mě dotáhnout a jeho si pustil bez boje,takže si nestěžuj. :geek: :ugeek:
Báli se Bálise?
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od perisbond007 »

indy necekane super zavod. jenom skoda ze nas nebylo vic. :cry: jinak se omlouvam za postaveni na startu kde sem prvni stal o pozici v zadu a pak kdyz sem se chystal nahodit motor tak sem zapomnel drzet rucku, tak mi to kóse popojelo. sorry ;)
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Re: Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od derek »

bális píše: No NOVe,přesně takle si mě na sjetých pneumatikách brzdil na SPA s F 430 Scuderia.Měl si ráfky a já náskok na Dereka a svojí zbytečnou defenzivní jízdou si umožnil Derekovi se na mě dotáhnout a jeho si pustil bez boje,takže si nestěžuj. :geek: :ugeek:


jj na ten zavod si vzpominam, sem tam na tebe stahnul asi 5s :) si jel vetsi pritlaky tak si mel s predjizdenim docela problem no.. btw nov me nepustil v pohode sem ho predjel kdyz jel na rafkach :D
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od branoeso1 »

Z môjho pohľadu som po dlhšej prestávke síce čakal viacej menej prepad smerom dolu ale nakoniec som "spokojný". V kvalde sme sa tuším 6ti vtesnali do jednej sec. a 5te miesto oky. V šprinte som pokosil trocha trávy a už som to nestiahol speť čo už a v hlavnom závode po dvoch dosť veľkých peckách som musel upraviť za pochodu stratégiu boxov. Je zaujímavé že Nov spomenul ako som do ňho narazil z pozície kde som ho vôbec nevidel ale nepíšeš o tom ako si ma knokautoval kolo pred tým a mal som čo robiť aby som sa nerozmlátil o zvodidlá. Mimochodom som mal zadok na šrot a tak tak som s tým šiel a keď že si to vedel alebo musel tušiť tak si sa vtesnal do prvej šikany tak že v posledný moment som ti nechal miesto a na výjazde mi to samozrejme rozbité auto ustrelilo so zadnou nápravou a natočilo ma to do teba. Bohužiaľ sme sa z toho už vypotácali rozbitý oby dvaja v predu a aj v zadu. Snažil som sa pár kôl ešte s tým ísť ale potom som to vzdal a išiel do boxov. Nebolo lepšie ma bezpečne predbehnúť s pitla na rovinke? Ako sa nasilu hrnúť dopredu tak ako si to spravil. Pozri replay a celé si to posúď sám. Toš len môj názor. Takto nám Michal a Peris utiekli na míle ďaleko. Ináč Capi to bol kúú.va peh tam ako si po výmene práskol o tie betónové pneu. Potom ešte chalani tam ako ma " napomenul" v šprinte Precho že som prešiel za bielu na výjazde na klopenku ( tú ľavú čiaru) tak ste tam jazdili všetci bez výnimky. A to som sa v hlavnom potom snažil aby som to ustrážil a keď tak aspoň dve kolá na vnútre trate. To len pre info. A ešte jedna vec Hanz pozri si moje posledné kolo. Ty si tam obdivoval krásu prírody a na moment si sa vybral krížom cez trať asi pozdraviť divákov a ja som teraz nevedel kam mám ísť a skoro som si prekusol pysk. To by bol ale crash čóó? Nič sranda! Aj tak to boli dobré race;-)
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od novcze »

branoeso1 píše:Je zaujímavé že Nov spomenul ako som do ňho narazil z pozície kde som ho vôbec nevidel ale nepíšeš o tom ako si ma knokautoval kolo pred tým a mal som čo robiť aby som sa nerozmlátil o zvodidlá.
To jak jsem tě lehce ťuknul při brždění skončilo pro tebe poškozením? ... tak to soráč, můj replay žádné poškození neukazoval (ale všichni víme jak to v GT online s tím poškozením je) a u mě žádné nebylo. Ta druhá situace z replaye nebyla docela jasná jestli ti to ustřelilo nebo jsi "zapomenul" zatáčet, ale obecně se nic neděje, s plánovanýma 5 pitama jsem nejel na nějaký celkový výsledek, ale spíš pro zábavu.
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Indy Road Course - 29.7.2012

Příspěvek od novcze »

derek píše:
bális píše: No NOVe,přesně takle si mě na sjetých pneumatikách brzdil na SPA s F 430 Scuderia.Měl si ráfky a já náskok na Dereka a svojí zbytečnou defenzivní jízdou si umožnil Derekovi se na mě dotáhnout a jeho si pustil bez boje,takže si nestěžuj. :geek: :ugeek:


jj na ten zavod si vzpominam, sem tam na tebe stahnul asi 5s :) si jel vetsi pritlaky tak si mel s predjizdenim docela problem no.. btw nov me nepustil v pohode sem ho predjel kdyz jel na rafkach :D
tak to byla vyjímka, protože normálně jedu radši na víc pitů ... včera tam byly takové komické situace, např. když jsem dojel Michala a on prostě neuhne a neuhne i když mu o nic nešlo :lol:
Zamčeno