Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Archív
Zamčeno
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od markoduno »

do závodu jsem se přihlásil ještě před posunem startu, který se posunul kvůli nějaké formuli. :shock:
Před 19 hodinou rozhodně nemohu. Takže mě vyškrtněte. A přiznám se, že z toho nadšený nejsem.
Naposledy upravil(a) markoduno dne 5.6.2012 11:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od speedy »

Redjous75 píše:Takže 9:00hod chlapáci.
Takže chlapáci, v neděli 9:00 se mnou nepočítejte - to opravdu nee. Mám kromě jiného taky rodinu a zamknout se před děckama v neděli do pokoje = utopie.

Jediným řešením zůstává přesun závodu na úplně jiný termín. Termín, který nebude kolizní s GT1/BES ani s tragédem SCHM v TVlive...

Až do nalezení většině vyhovujícího termínu se ze závodu odhlašuji....
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od eddie »

speedy píše:
Redjous75 píše:Takže 9:00hod chlapáci.
Takže chlapáci, v neděli 9:00 se mnou nepočítejte - to opravdu nee. Mám kromě jiného taky rodinu a zamknout se před děckama v neděli do pokoje = utopie.

Jediným řešením zůstává přesun závodu na úplně jiný termín. Termín, který nebude kolizní s GT1/BES ani s tragédem SCHM v TVlive...

Až do nalezení většině vyhovujícího termínu se ze závodu odhlašuji....

Přesun je taky možností a já se jí určitě nebráním. ;) Moc info , ale nemám většina lidí se nevyjadřuje....takže najdi Romane nějaký good termín a můžem to rozlousknout.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od markoduno »

za mě můžeme jet třeba v týdnu nebo příští neděli, ale já mohu pouze po 19 hodině. Zároveň si však uvědomuji, že pokud se rozhodne většina pilotů pro nějaký termín, tak se buď přizpůsobím a nebo prostě nepojedu.
Gromus96
Příspěvky: 4
Registrován: 4.6.2012 18:51
PSN ID: Gromus9696

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Gromus96 »

Zdravim vsetkych zavodnikov, s eddieho povolenim si s vami zajazdim. Vyjadrim sa k terminu... je mi to viac menej jedno, cez tyzden po 6-7h a vikend si mozem vyhradit ktorukolvek hodinu.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od osiwaru »

Myslíte, že by se šel Šumachr koukat na nás jak závodíme, místo toho aby si zazávodil?
Pojďte si radši zazávodit ;) v čase obvyklém.
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od speedy »

můj tajný tip je: nic se měnit nebude, pojedem v obvyklém čase a v zadání rozsahu času dle propozic šampíku.

Na F1 prdím, výsledek si přečtu z netu nebo záznam shlédnu z HDD. NAvíc kanadská GP kromě extrémního opotřebení pneu a dlouhým rovinkám podél vody zas až tak moc zábavy nenabízí - vloni dokonce díky 2xDRS patřila pro mě mezi nejvíc umělé GP....a oslavovat FA a MSCH na bedně taky nebudu .......... nic co by nešlo vynechat

Když pojedeme Sarthe v původním a zatím jediném platném termínu tak závod jedu :|
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Majkl »

Dopoledne se mi to vůbec nehodí, protože v tu dobu jsem pryč, odpoledne by docela šlo ale místo F1 to fakt nepojedu chci se na to koukat, protože je to z jedna mála tratí, která v tom šampionátu ještě za něco stojí a ne jak ty zk*rvený Tilkedromy.

Nejlepší varianta se mi jeví jako nový termín a to že by jsme tento závod o týden odsunuli.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od eddie »

Speedy tak si to vem nastarosti a odkočíruj tedy závod v normálním termínu.....já nemám F1 na volno tak často, takže budu koukat na závod v Kanadě.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od markoduno »

tak se to přesune o týden. To snad nebude takový problém a všichni budou spokojení. Nebo to bude někomu vadit? A týden na ladění vozu pro další závodu v CUPu bude stačit. Co?

Tak se zeptám: Souhlasíte s tím, že by se závod Le Mans GT CUPu odjel 17.6. ?

Za mě říkám - ANO souhlasím.
no vídíte a nebylo to nic těžkého :lol:
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Majkl »

markoduno píše:tak se to přesune o týden. To snad nebude takový problém a všichni budou spokojení. Nebo to bude někomu vadit? A týden na ladění vozu pro další závodu v CUPu bude stačit. Co?

Tak se zeptám: Souhlasíte s tím, že by se závod Le Mans GT CUPu odjel 17.6. ?

Za mě říkám - ANO souhlasím.
no vídíte a nebylo to nic těžkého :lol:
Tak určitě dal si do toho to srdíčko a rozhodl si správně! :D
Uživatelský avatar
balis
 
 
Příspěvky: 263
Registrován: 22.3.2012 08:20
PSN ID: GT-Racing-cz_MB
Bydliště: Ústí nad Labem

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od balis »

Já jsem taky pro přehození na 17.6.Pokud by jsme jeli ráno,tak to abych ani nešel spát,bo se obvykle vracím z kulturního zařízení :mrgreen: :ugeek:
Báli se Bálise?
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od speedy »

S konečnou platností je závod CUPu2012 La Sarthe přesunut na příští neděli 17.6.

Zahájení očekávejte v obvyklém čase . Upřesňující pokyny pro organizaci závodu budou následovat.

Termín není kolizní s nudnou F1 ani probíhajícím fotbalovým mistrovstvím o nejlepší simulantský výstup :| .... nic tedy nebrání v maximální účasti pilotů v jednom ze dvou prestižních vytrvalostních závodů 8-)

...osi díky za úpravu všeho souvisejícího :beer:
Naposledy upravil(a) speedy dne 6.6.2012 12:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
osiwaru
Příspěvky: 1406
Registrován: 21.3.2012 21:50

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od osiwaru »

speedy píše:S konečnou platností je závod CUPu2012 La Sarthe přesunut na příští neděli 17.6.
OK, kalendář s termíny upraven, odpočet přenastaven.

Přihlášení do závodu
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Redjous75 »

:roll: :oops: :cry: :cry: :cry: JSEM v PRACI a tudíž v prd.....
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Hanz.77
  
  
Příspěvky: 1654
Registrován: 24.3.2012 20:08
PSN ID: GT-Racing-cz_H77
Bydliště: Nurburgring, Le Mans,Monza,Spa,Brno,
Kontaktovat uživatele:

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Hanz.77 »

Nevadí jedu a hotovo!
Stejně vám natrhnu ....... !
Paddockforum
RB8 1:24, RB6 1:20, Williams FW13B Renault 1:20,Audi R10 TDI 1:24,Ferrari F310B 1:20,Ferrari F10 1:24,
Poslední dokončeno:
Wolf WR1 F1 - Tamiya 1/12
Rozestavěno:
McLaren MP4/6 - Tamiya 1/12
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od markoduno »

Pepo - ty jsi v neděli 17 června v 19 hodin v práci???
Uživatelský avatar
Redjous75
 
 
Příspěvky: 859
Registrován: 21.3.2012 23:53
PSN ID: GT-Racing-cz_JKR
Bydliště: Pardubice

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Redjous75 »

markoduno píše:Pepo - ty jsi v neděli 17 června v 19 hodin v práci???
No představ si že jo :D :D :D a kolikrát jelikož uzavírám týden , takže reporty a reporty, příprava na pondělní jebárnu na meeatingu atd, atd. . Takže jswem rád když dojdu ve 22:00hod dom :D :D
Redjous75 - to je podpis.A né ty Vaše hemzi co tam máte.
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Trámek »

Zdravím all, napíšu narovinu: do konce trvání EURO2012, tedy do 1.7. nepojedu žádný závod do CUPu, protože dávám přednost fotbalu. Budu upřímnej, ale tahle sezóna je pro mě odpískaná, ale určitě ještě nějaký závod pojedu.
Těd mě asi většina odsoudíte, ale hra mě prostě poslední dobou nebaví, jsem jí nabaženej až až, a nic nového ve hře není, takže čekám na nějakou tu novou trať v DLC, která mě snad opět vtáhne naplno do hraní.
Bális se mě ptal proč jsem přestal tapetovat forum... je to jednoduché: nejezdím-nejsem v dění závodění, tak sem tam přečtu co tu píšete, ale nemám co napsat.
__________________________________
Na otázky Speedyho odpovídám následně:
__________________________________
Nesedí vám zvolené auto?? .... AUTO JE SUPER-NEMĚNIL BYCH HO !

Nemáte dostatek času na přípravu vozu?? ... ČAS BYCH NAŠEL, ALE JAK JSEM JIŽ NAPSAL-PROSTĚ MĚ HRA PŘESTALA BAVIT-NEMŮŽU ZA TO, ALE MÁM UŽ ODEHRÁNO MILION HODIN A PROSTĚ MĚ HRA MMT. NETÁHNE

Chcete raději auto v defaultní podobě?? ... GT-RACING CUP A DEFAULTNÍ AUTO ??? NA TOHLE ODPOVÍM TAKHLE: I KDYŽ NEJSEM ŽÁDNEJ PROFÍK, TAK TOMUHLE SE MUSÍM :D :D :D

Nebo je v tom něco jiného?? UVÍTAL BYCH NĚJAKOU TU NOVOU TRAŤ, KTERÁ DO MĚ VLEJE NOVOU ZÁVODNÍ KREV

A jako poslední bod mého příspěvku napíšu info ohledně LAN Hořovice: .. zvažuju moji +1 účast, či neúčast, takže dnes mohu napsat jen tohle: manželka která má jet se mnou, má PO+UT+ST v práci dovolenou+ty dva svátky a tedy celkem 9dní volna a poté co jsem v telefonátu s Hanzem(včera i s Bálisem) zjistil, že tam nebude krom Jirkovi Jáji žádná další ženská-se té mojí nechce moc jet, páč se bojí, že se tam ve dvouch ukoušou nudou. V Čáslavi to bylo jiné, tam bylo bab plnej barák a pokud chlapy jezdily, tak se holky nenudily, ale tady s ní musím souhlasit a tak zvažujem spíš nějakou mini dovču i s dcerou někam k vodě.
Kluci prosím nepiště reakce typu: neser nás a pojeďte.. tohle musíme rozhodnout my sami-jen jsem chtěl napsat jak to se mnou vypadá ohledně LAN. Mě se jet chce, rád bych vás opět moc všechny viděl, polil s váma hrdla, ale přecijenom mě je fakt blbý jí nechat doma samotnou.

Tak to je ode mě vše.. napsal jsem ve všem pravdu jak to se mnou je, nebudu tu psát nějaké výmluvy a co nejdříve podám definitivní rozhodnutí ohledně LANky.

Zatím páčko Trámis

ps: JEŽIŠ MARJÁ.. JÁ MUSÍM DOPSAT-ABY TO NEVYPADALO KURWA ŠPATNĚ, ŽE TO NENÍ MYŠLENO ŽE KDYŽ JEDE JENOM JARČA OD JIRKY, ŽE SNÍ BY BYLA NUDA.. TO NÉÉÉÉÉÉÉÉÉ S TOU BYLA PRDEL JAK SVIŇA, ALE MYŠLENO ŽE TAM BUDOU JEN NA KALBU A ZÁBAVU SAMI DVĚ-TAKHLE JE TO I NA HOVNO KDYŽ NEPOJEDEM, TAK NAKONEC JEN JIRKO TA TVOJE SAMA JE TAKY NAPRD.. MĚ TO LEŽÍ OD PONDĚLKA NA SRDCI A NEVÍM SÁM CO S TÍM, JAK TOHLE VYŘEŠIT :-(
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od markoduno »

Ahoj Trámku
Jen budu reagovat na: Hra mě už přestala bavit.....a co se občas přihládit online a zajezdit si s námi schufle race (nebo ja se to píše)? Ty volíš trať, admin výkon a hra přídělí různá auta, která jsou výkonostně podobná. Závod na 5-10 kol. Je to prča.
Zamčeno