Maximální počet: -PP bodů

Archív
Zamčeno
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od Majkl »

Včera i dnes jsem testoval a s tím autem se nedá nic dělat a vzniká tím "umělé závodění".. otázkou je jestli něco takového chceme. Mě to přijde, že 12 PP je až moc přehnaná hodnota.. určitě bych do příštího CUPu dal jenom 6-8 PP(spíše pouze 6). S tím, že by se pouze jenom prvním třem odečetli PP, takže by to mohlo vypadat následovně:

Rozpětí 610-604

1- místo: -3 PP
2. místo: -2 PP
3. místo: -1 PP

Před začátkem šampionátu jsem s tím souhlasil ale nejspíš většina jela ty testovací závody jen tak na půl plynu, tak jsem si myslel, že by to mohlo fungovat ale opak je pravdou, protože 12 PP je prostě kravina a myslím si, že nikdo tady nemá rád umělý závodění jako můžeme vidět v dnešní stupidní F1. Navrhoval bych něco v rozmezí 6-8 PP.

Ten topic jsem založil aby se rozmohla diskuze v tomhle smyslu a aby příští CUP nebyl pouze "umělým závoděním".
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od speedy »

správně říkáš, že se letos už nic měnit nebude - ono už to ani dost dobře nejde. Topic je good, aspoň bude nad čím hloubat pro další šampionáty.... jestli nějaké vůbec budou ( páč jestli PD neudělají konečně pořádný online tak tahle hra zanikne .... a to by byla opravdu škoda! )
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od novcze »

to ještě dáš, testovací závody nikdo na půl plynu nejel, spíš se teď všichni seznámili s autem a postupně se dopracovali k nějakému setupu ... to máš jak ten Z4 cup, všichni budou zrychlovat
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od Majkl »

To se ještě uvidí jestli to dám. Mě vadí spíš to, že je to až moc přehnaná hodnota a potom musí s tím autem člověk dělat i nemožný a pak to špatně dopadne.. přesně tak jak se mi to stalo na Suzuce. Uznávám, že to byla moje chyba ale jenom díky tomu že jsem měl o 10 PP méně než bális a veděl jsem, že to byla nejspíš moje jediná šance na předjetí a proto tahle moje chyba vznikla. Je to prostě až moc "uměle" vyvolaný a je to špatně ;)
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od derek »

pred sampikem se to testovalo a psal sem, ze 10pp je uz opravdu hodne a uz slo jen tezko predjet na rovince s timto rozdilem no a co se udelalo, navysilo se na 12pp :D rozdil v casech na kole je velkej a predjizdeni je skoro nemozny, kdyz se jede ve vlacku a sosaj se dva s 610 a za nimi je chudak s 598 tak co ma delat?? Vede to k riskantnimu predjizdeni v zatackach a to neni zrovna cool s nekteryma se takhle vejit.. ale co, vypada to, ze se zavodi, vypado to, ze je to tesny diky pp a i perfeck bodum, tak to bylo zamysleno a tak to i dopadlo co vic si prat :) v dalsim sampiku bych uplne vypustil pp navic, aby bylo objektivni srovnani a ne tohle divadlo, ktery z nekerych dela behem race skoro "blbce" kdo umi umi, kdo neumi, ma proste smulu a je jen na nem, aby se dotah, navic se tu kopirujou settingy takze ten vzadu ma docela velky sance, tak nepotrebuje jeste navic berlicku pp.. Tokyo bude opet velmi vyrovnane a mozna budou mit favorite co delat jupiiii... push push :D
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od CaparzoSK »

Derek tvoj pohlad beriem,ale len ako pohlad z tvojej strany. Ty vobec nevidis na miesta horsie ako 3.miesto a na ludi ktory jazdia na tych prieckach. To ze ma niekto okopirovany setting z neho lepsieho jazdca neurobi,mozno je rychlejsi na kolo,ale tieto zavody sa jazdia na viac nez jedno kolo a hlavne bez chyb. Zavod vyhravaju ti co nerobia chyby a nie ty co letia jak šípy. Co sa tyka PP bodov,tak si myslim ze su spravodlive ,lebo inak by Michal jazdil solo cely sampik,Balis by ho honil ako blazon cely sampik a ty Derek by si sa niekde motal medzi nimi. My ostatni by sme mali kazdy zavod iny a napinavy ale vy traja by ste mali to iste dookola. Takto bude Michal musiet bojovat s pocitom ze to mozno na prve miesto neda a niekto zo stredu pola ho bude mozno napadat. Je to aj pre neho vyzva a urcite sa bude zlepsovat,nehovoriac o tom co to bude pre ostatnych co budu s Michalom v suboji,no proste super pocit,aspon len jazdit za nim. ENTERTAINMENT je to o co ide vsetkych chaapes?
derek
Příspěvky: 74
Registrován: 22.3.2012 13:30

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od derek »

ale umela zabava neni zabava.. jako v F1 ted DRS, predjizdi se ano, ale hodnota techto manevru je 0 a tohle objizdeni vzniklo diky tupymu divakovi, kterej musi videt jak se auta predjizdej/objizdej aby ho to udrzelo u bedny pritom kdyz to bylo bez tehle umelotin, tak bylo super sledovat strategicky boje a opravdu hotnotny predjizdeci manevry, ale tohle diky tupounum zmizelo coz je velka skoda, proto maj americani asi radi NASCAR :D Tento sampik mi pripada stejnej..
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od CaparzoSK »

Ja si myslim ze sa Eddie Eclstone a jeho cely promotersky tym dohodli ciste kvoli tomu aby nebolo ako minuly rok v tabulke na prvom mieste iba jedno meno,max dve. Mna by to nebavilo stale vyhravat a jazdit si svoj zavod a teba tiez nie,pokial nie si schumacher. Je to tazko o tom polemizovat podla teba na chuja,podla mna super, je to len vec nazoru a nikdy nic nebude vyhovovat vsetkym.
Ale uz bolo dost narekov a placu,ide sa bojovat do Tokia :)
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od novcze »

twe kdo kopíruje setupy, nechce mi taky někdo poslat setup, třeba michal :lol: ... a když v tom budeš můžež přidat i Z4 v rámci týmové pomoci ;)
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od novcze »

mě osobně nevadí pokud mě PP zpomalí a jezdím s někým kdo je normálně o něco pomalejší ... nevím jestli derekovi vadí, že jezdí blíž michalovi :lol:
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od markoduno »

a nebo vyhovíme Michalovi. Prvním se ubírat PP nebude. Naopak ty "pomalejší" budou dostávat více PP. A je to. Všichni budou spokojení :lol: :lol: :lol:
Ne teď vážně: nemyslím si, že by to bylo umělé závodění. Prostě je jen atraktivnější pro naprostou většinu puilotů. Kromě tří pilotů nikoho nezajímá, kdo bude první, protože je to jasné. Zbytek pole se baví tím, zda se mu podaří dojet do 5 nebo třeba do 8 místa. Tím, že ti ubereme PP nemyslíme nic špatného. Naopak sklízíš obdiv, že i tak dokážeš dojet perfektně. A ostatní mají alespoň větší motivaci, protože mají šanci se tobě a dalším přiblížit. Já už jsem zkušený a vím, že ani -20 tvých PP mi nepomůže, abych se ti dostal blíže. :)
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od speedy »

Proč tady furt brečíte???????

PP body u pilotů na špici jsou vesměs vyrovnané a čím víc závodů se odjede tím víc se PPčka srovnají !! Dyk to je jednoduchá matematyka, néé ??

Přece se nebudou piloti ze špičky srovnávat s nějakým amatérem-středoskorozadopolařem speedym s pár BHP navíc :cry: Čelo pole ať bojuje spolu a občasný výlet pořadím nějakého amatéra snad nevadí .... dá se to přirovnat k náhodné chybě ve výsledku závodu - ze statistického hlediska zcela zanedbatelné :mrgreen:
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od CaparzoSK »

Po dnesnom zavode poprosim tuto temu vymazat lebo je asi uplne irelevantna :) Michal aj Derek neplacte lebo v dalsom zavode pojdete na bycikloch :)
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od Majkl »

Tak si vem do příštího závodu 598 PP a uvidíme co se s tím uděláš. Ono každému se to kecá když nemusí s těmahle PP jezdit a myslím si, že i derek je stejnýho názoru a nemá rád tuhle umělou zábavu. Ubírání PP beru ale jen do určitý míry jak jsem psal a pro příští CUP to musí být v rozpětí 6-8.
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od CaparzoSK »

ale ved mne je to jasne, nabuduce na kolobezkach :)
Uživatelský avatar
Majkl
  
  
Příspěvky: 806
Registrován: 22.3.2012 09:11
PSN ID: Magic_Michael_
Bydliště: Střelná Sídliště

Maximální počet: -PP bodů

Příspěvek od Majkl »

Tak to ne chci jet minimálně s tímhle příště! :D
http://autofun.blesk.cz/nejrychlejsi-za ... misa-9941/
Zamčeno