Laguna Seca - 19.8.2012

Archív
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Laguna Seca - 19.8.2012

Příspěvek od perisbond007 »

jeste jede V83.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Laguna Seca - 19.8.2012

Příspěvek od eddie »

Přihlášení jezdci do závodu : Osiwaru, Michal, Speedy, Caparzo, Sergej, Novcze, Eddie, Hanz, Perisbond, Branoeso, Joshuabaraka, Vratim, Kapsic, Jarda75, Monako, Pavel67, Vivav

Start Q1 v 19:30

Skupina 1 (admin Eddie) : eddie, michal, novcze, perisbond, pavel67, branoeso, speedy, caparzo, vivav83

Skupina 2 (admin Osiwaru) : osiwaru, sergej, hanz, joshuabaraka, vratim, kapsic, jarda, monako

Nevím jestli mají všichni už Osiwarův nový nick v přátelích, tak jsem napíšeme oba čísla lobby.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Laguna Seca - 19.8.2012

Příspěvek od eddie »

Skupina 1: lobby 1472 6681 3716 3560 4857
Skupina 2: lobby 1472 6118 3701 4528 1010
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Laguna Seca - 19.8.2012

Příspěvek od markoduno »

ahoj přátelé :)
Chtěl jsem si zajet tuto trať, protože patří mezi mé oblíbené, ale bohužel jsem to časově nestíhal. Tak se snad uvidíme příště.
Ahoj
novcze
Příspěvky: 357
Registrován: 22.3.2012 16:38
PSN ID: novcze

Re: Laguna Seca - 19.8.2012

Příspěvek od novcze »

Podařené závody dnes, vše proběhlo v pohodě, neudělal jsem žádnou zásadní chybu, na začátku jsem testoval strategii a zůstal na trati trochu déle, ale pak jsem zůstal u plánovaných 5 pitů. Vypadá to, že co se týče PP bodů, tak dopadnu na úplné dno a příští závod nebude taková pohoda, zvláště když Rome má celkem dost rovinek.
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Laguna Seca - 19.8.2012

Příspěvek od eddie »

Po dlouhé pouze jsem si dnes GT perfektně užil a jsem i spokojen s výsledkem v obouch závodech....setting z Indy nebyl asi ideální, ale jet se s tím dalo :o
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
Uživatelský avatar
eddie
 
 
Příspěvky: 744
Registrován: 22.3.2012 07:05
PSN ID: GT-Racing-cz_EM
Bydliště: Ústí n/L
Kontaktovat uživatele:

Laguna Seca - 19.8.2012

Příspěvek od eddie »

Sergeji nevím jaké byli u tebe potíže, ale už bylo pozdě na to je řešit.
GT není hra...GT je životní styl.[/size]
monaco
Příspěvky: 27
Registrován: 9.4.2012 10:35
PSN ID: monaco732

Laguna Seca - 19.8.2012

Příspěvek od monaco »

pre mna laguna seca katastrofa, v sprinte ma trafil branoeso a skoncil osm posledny. v hlavnom preteku zase v prvom kole som do niekoho tukol asi v 3 zakrute motor mi odisiel :( tak som isiel vlastne preteky ale zmena strategie pomohla len o 2 priecky .... vela nestastia...
Uživatelský avatar
branoeso1
Příspěvky: 176
Registrován: 22.3.2012 11:52
PSN ID: branoeso1
Bydliště: Gbely Obrancov mieru304 SK

Laguna Seca - 19.8.2012

Příspěvek od branoeso1 »

monaco píše:pre mna laguna seca katastrofa, v sprinte ma trafil branoeso a skoncil osm posledny. v hlavnom preteku zase v prvom kole som do niekoho tukol asi v 3 zakrute motor mi odisiel :( tak som isiel vlastne preteky ale zmena strategie pomohla len o 2 priecky .... vela nestastia...

Nóó kamaráde to bola ale tvoja chybička a ja som hneď reagoval a presunul sa do pravej časti trate v domnení že to zrovnáš a v pohode sa vrátiš po mojej ľavej strane trate speť a ono prásk zrazu si bol predo mnou a hneď som išiel na brzdy ale aj tak som do teba ťukol ale to nebolo ešte nič, po tom tukanci som okamžite presmetoval auto do ľava a normálne mi to hlava nebrala a znova si bol v ľavo skrížený predo mnou a znova okamžite na brzdy a prásk bolo po závode to už sa nedalo ti vyhnúť. Tak prepáč moc sa ti omlúvam ale myslím že to bolo tak 50/ 50 chyba oboch. Proste som špatne prvotne zareagoval a mal zostať v lavo tam ako si opustil trať a nikomu by sa nič nestalo" pravdepodobne". Dve kola pred tým som takto obehol Hanza a tiež som sa ho trochu dotkol. Spravil tú istú chybu ako ty. V podstate je podľa mňa problém v tom že ako náhle sa dostaneš polovicou auta za obrubník do piesku a v snahe neprísť o svoju pozíciu držíš auto pod plynom tak sa stane to že ťa to okamžite vystrelí krížom cez trať a to je fatálne pre teba a aj pre jazdcov za tebou. Predstav si vláčik o 6-7 autách a ty to spravíš na jeho špici. Vydel som chalanov ako takýto manéver krásne zrovnali a pokračovali ale dôležité je pustiť nohu z plynu. Myslím speedy to tak spravil pozri replay.


Ináč s mojej strany som do toho dal maximum a druhý závod som z 13- na 4té miesto spokojný. Auto som ladil a potrénoval v sobotu keď bol doma konečne v noci trochu kľud. ( už nech decká chodia zasa do školy) mám doma živý blázninec. Viete si predstaviť doma 5 báb a ja som tam sám chlap? Katastrofa:-) Ma to to jazdenie GT ani moc nebere.

Nič teším sa na budúci závod a Rome je moja obľúbená trať. Tak zatiaľ zdar. ;-)
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Laguna Seca - 19.8.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

Brano ved ty robis iba na vlozky :)
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Zpracované výsledky

Příspěvek od sonyman »

Obrázek
Laguna Seca Raceway - 19.8.2012

Zpracované výsledky
Šampionát
PP body pro další závod
Závod
Kvalifikace

Fotky výsledků
Kvalifikace
Závod 1
Best laps 1
Závod 2
Best laps 2
Zamčeno