Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Archív
Zamčeno
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

Vidis Brano,toto je jednoduche pravidlo ktore pochopi kazdy a nemusi sledovat na stotinu presne kedy ten curak da prec lizatko :)
perisbond007
 
 
Příspěvky: 166
Registrován: 29.3.2012 15:27
PSN ID: perisbond007

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od perisbond007 »

jak pise precho vyklad relax pit. cas na odpocinek je mezi 60 a 80 min. taky sem chtel odjet jeste kolecko pred odpocinkem ale to uz bych se nevesel do casoveho okna tak sem padil do boxu . ja jenom aby sme se priste potkali na trati! .
Uživatelský avatar
KAPSA
Příspěvky: 153
Registrován: 6.5.2012 22:08
PSN ID: GT-Racing-cz_IZ

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od KAPSA »

Pro mě nedělní závodní večer nezačal zrovna příjemně. Poté co jsem se snad až na 3 pokus dostal k Edieemu do místnosti, přišla další jobovka, to když u nás vypadla elektrika, asi ještě teď si sousedé říkají co se to u nás dělo když slyšeli přes otevřené okno tolik sprostých nadávek. Po dalším připojení se do místnosti přišel pro změnu „DISCONECT SERVER“ a to už jsem vážně chytal nerva. Na enduranc na Sarte jsem poctivě trénoval a teď bych ho neměl jet tak to teda ne ! . Kvaldu jsem odpískal , vjel na trat a auto odstavil,start z posledního místa a počkat až se pole roztrhá a doufat že mě to zase nevyhodí toť plán na začátek závodu. Po pár odjetých kolech vše v poho a já si závod opravdu hodně náročný mohl plně užít. Konečné umístění je pro mě super a všem zůčastněným díky za parádní závod.
Co se týká RELAX PITU snad umíme všichni číst a povinost každého pilota , bylo si přečíst propozice závodu dále není co řešit co je psáno to je dáno.Říká se neznalost zákona neomlouvá tak jaká pak diskuze,nedodržel jsi pravidla , která tu pracně promotéři závodu vytvořili,žádné připomínky před závodem nepadl,jme tu přeci v tomhle směru profíci,tak uznám svoji chybu, poučím se z ní a jedu dál.
Ještě jednu otázku bych zde chtěl zmínit a to, proč když někdo z nějakého neurčitého důvodu nemůže , nebo nechce jet závod, proč se mu zpět vrací PP body.Troufám si říct že tak dochází ke spekulacím,teď vynechám stejně je to opruz jet nějakej nudnej závod a přístě aspoň bude výce PP ček .Nemusíte se mnou souhlasit toť můj možná i jiných názor.
Děkuji za pozornost tož zdarec při dalším závodě . :) :lol: :D
Uživatelský avatar
markoduno
  
  
Příspěvky: 1995
Registrován: 21.3.2012 23:18
PSN ID: GT-Racing-cz_MK
Bydliště: Čáslav - dílna za garáží

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od markoduno »

Dnes jsem chtěl shlédnout replay z tohoto závdou, ale protože jsem v 11 kole odstoupil, tak nemám více, jak těch 11 kol. Jediné, co jsem mohl zkontrolovat, bylo postavení na startu a to bylo perfektní. ( :lol: )
Zbytek je na speedym. A nebo mi někdo uplodněte replay, ale ten asi bude velký
Naposledy upravil(a) markoduno dne 19.6.2012 22:30, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
CaparzoSK
Příspěvky: 137
Registrován: 30.3.2012 22:04
PSN ID: CaparzoSK
Bydliště: Nitra

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od CaparzoSK »

Bodaj by nebolo perfektne ked sme nesli zavadzacie kolo :)
Uživatelský avatar
Trámek
 
 
Příspěvky: 771
Registrován: 22.3.2012 16:39
PSN ID: TRAMEK-CZ GT-Racing
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od Trámek »

Speedy, sory že jsem včera nedorazil na testy do Monaca, ale dával jsem si v hospodě asi 14x poslední pívo a dopadlo to nakonec tak, že jsem se dneska ani nemohl zúčastnit pracovního procesu, natož včera závodit :D :D :D

Těd jdu pokračovat na tu GT academy.. je to už i pro českej účet a docela super pojěždění ;)
Mometálně jezdím Gran Turismo Sport. Playseat home made, TV UHD 4K, PS4 PRO + volant T300 RS. Trámek
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Circuit de la Sarthe - 17.6.2012

Příspěvek od sonyman »

Zpracované výsledky (oficiální)
Šampionát
PP body pro další závod
Závod
Kvalifikace

Speciální dík Pavlovi za úpravu časů v souvislosti s relax pauzou v závodě. :beer:

EDIT: započtena penalizace Gromuse96
Uživatelský avatar
speedy
 
 
Příspěvky: 1365
Registrován: 22.3.2012 10:16
PSN ID: speedy_GTracing
Bydliště: Čáslav

Re: Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od speedy »

sonymane, asi jsou tam omylem staré fotky. Gromus96 klesl v LeMans za eddieho. Dojeli za sebou o 5vteřin....
Uživatelský avatar
sonyman
 
 
Příspěvky: 175
Registrován: 22.3.2012 10:46
PSN ID: GT-Racing-cz_MR
Bydliště: Olomouc

Circuit de la Sarthe - 10.6.2012

Příspěvek od sonyman »

Po opravě výsledků stiskněte v prohlížeči F5 (refresh), aby se to znovu načetno ze serveru. Protože to je obrázek a prohlížeč si jinak udržuje v cachi starou verzi výsledků.

Penalizace ovlivnila závod a pořadí šampionátu. PP body nebyly dotčeny.
Zamčeno